Pro-Rekruttering ApS
Om Pro-Rekruttering
Pro-Rekruttering blev i 2018 stiftet af Henrik Jespersen, med en vision om at skabe sammenhæng mellem Ordentlighed, ærlighed og kompetence, med øje for at skabe en succesfuld rekrutteringsproces til en rimelig pris.
Siden Har det udviklet sig med aktiviteter i flere virksomheder
Vi har selv været ledere og direktører og ved hvor vigtigt det er at have de rette kandidater, og vi har praktisk erfaring med at både være til og holde ansættelsessamtaler.
Dertil Pro-Rekrutterings partnere akkrediterede udøvere af Lencionis “Five Dysfunctions of a Team”, DiSC® assessment; Garuda Personprofiler og Garuda logik, Myers–Briggs Type Indicator, The Predictive Index og Hogan Assessments.
Vi er certificerede i en lang række test, og vi rådgiver sammen med kunden om hvilke test der er relevante for deres rekrutteringsproces. Med Pro-Rekruttering får du en rekrutteringspartner der kan løse enhver rekrutteringsopgave.
Regnskab & nøgletal
Nøgletal
Kontaktinformation
Brug kontaktskema på vores hjemmeside.
Henrik Jespersen
Partner
+45 40 30 89 03⬤
Martin Romvig
Bestyrelsesformand
+45 21 21 97 75⬤
Virksomheden på sociale medier
Officiel virksomhedsinformation
Brancher/søgeord
Brancher



Firmaets links
Certificeringer



Åbningstider
Kreditrapport
Pro-Rekruttering ApS
CVR-nr: 39187361
99,- kr ex.moms
Virksomhedsrapport med kreditvurdering, kreditmaksimum, antal kreditdage, advarsler og stamdata.
Køb nuSe eksempelrapport